
In de meimaand houdt de RK-kerk Ovezande weer haar jaarlijkse tentoonstelling (elke zondag open). Twee jaar is het door corona verhinderd maar nu gaat het zeker door. Het wordt een tentoonstelling over ICONEN, een dankbaar onderwerp, met prachtige mogelijkheden om er een unieke tentoonstelling van de maken.
Op zondag 1 mei 14.00 uur vindt de opening van de tentoonstelling plaats door Liesbeth Smulders, een befaamde iconenschilder. Zie ook Liesbeth’s Iconen (liesbethsiconen.nl). De week voorafgaande aan 1 mei wordt de kerk ingericht door de werkgroep Tentoonstellingen.
Zaterdag 21 mei is er om 19.00 uur een heuse Byzantijnse viering met voorgangers Ton Sips en Wim Tobe, beiden zijn bedreven voorgangers in Byzantijnse vieringen. Het koor Angelskij Sobor (engelenkoor) uit Gent en omstreken zorgt voor de bijzondere zang.